ansky@klimatizeri.sk ANSKY s.r.o., Štúrova 39, Modra

Daikin EMURA FTXJ50MS / RXJ50M

DAIKIN ,Emura ,Premium ,Split ,
Daikin EMURA FTXJ50MS / RXJ50M

NÁSTENNÁ JEDNOTKA

vnútorná/vonkajšia jednotka FTXJ50MS / RXJ50M

 

Daikin Emura je vysoko inteligentný systém s inovačnými funkciami na zvýšenie každodenného pohodlia.

 

Popis produktu

  • Ocenený ikonický design a inžinierska výnimočnosť
  • Strieborno-antracitová potvrchová úprava
  • Strieborný filter na čistenie vzduchu od peľu a roztočov
  • Mimoriadne tichá prevádzka 19 dBA
  • sezónna účinnosť do triedy A++
  • Chladivo R32

 

ČISTÝ VZDUCH

Sofistikovaný titánium-apatitový fotokatalytický filter na čistenie vzduchu odstraňuje prachové častice prenášané vzduchom, rozkladá pachy a obmedzuje produkciu baktérií, vírusov a mikróbov.

3D PRÚDENIE VZDUCHU

Spája vertikálny a horizontálny automatický pohyb a vytvára rovnomerné rozdelenie vzduchu po miestnosti, a to aj do rohov veľkých priestorov.

REŽIM KOMFORTU

Prevádzkový režim, ktorý účinne predchádza prievanu, zabraňujepriamemu fúkaniu vzduchu na telo pri chladení aj pri kúrení.

INTELIGENTNÝ REŽIM

Vzduch prúdi do inej zóny, než kde človek v danom okamihu nachádza. Pokiaľ nezistí prítomnosť žiadnych ľudí, jednotka sa automaticky prepne do energeticky úsporného režimu.

REŽIM NOČNÉHO NASTAVENIA

Šetrí energiu tým, že zabráni prehriatiu a nadmernému chladeniu v priebehu noci.

JEDNODUCHÉ OVLÁDANIE

Diaľkové ovládanie s jednoduchým použitím vám ponúka absolútnu kontrolu nad teplotou v miestnosti

FORMA, FUNKČNOSŤ, NOVÝ DIZAJN

Kvalitný dizajn dokáže prepojiť krásu s funkčnosťou tak, aby oboje pozdvihol na vyššiu úroveň. Presne to sa špičkovým európskym dizajnérom podarilo pri klimatizačnej jednotke Emura. Vytvorili štíhlu, elegantnú klimatizačnú jednotku s neobyčajne atraktívnym vzhľadom, ktorá pod originálnym zovňajškom skrýva inteligentné technológie, zaisťujúce trvalý komfort v interiéri.

NAVRHNUTÉ V EURÓPE PRE EURÓPANOV

Daikin Emura je výsledkom dlhého a dôkladného výskumu v oblasti špičkových klimatizačných riešení. Nová generácia prináša ešte väčšiu funkčnosť, čím vychádza v ústrety požiadavkám európskych architektov, technickým normám a nárokom užívateľov.

OCENENÝ DIZAJN

Potvrdením mimoriadnych kvalít klimatizačnej jednotky Daikin Emura bol zisk ocenenia Reddot design award 2014. Dizajnového „Oscara“ získala v obrovskej konkurencii výrobkov z viac ako 70 krajín sveta. Medzinárodná porota jej ho udelila vďaka vynikajúcim konštrukčným a estetickým vlastnostiam.

Rozmerové výkresy