ansky@klimatizeri.sk ANSKY s.r.o., Štúrova 39, Modra

Daikin NEXURA FVXG25K / RXG25L

DAIKIN ,Nexura ,Premium ,Split ,
Daikin NEXURA FVXG25K / RXG25L

PARAPETNÁ JEDNOTKA – DAIKIN NEXURA FVXG-K

vnútorná/vonkajšia jednotka FVXG25K / RXG25L

 

Parapetná jednotka so sálavým tepelným panelom.
Štýlová parapetná jednotka vybavená panelom so sálavým teplom pre komfortné vykurovanie a veľmi nízku hlučnosť.

 

Popis produktu

  • Štýlová parapetná jednotka
  • Hliníkový predný sálavý panel
  • Diskrétny design
  • Tichá prevádzka v chladení 22 dBA , v režime tepla 19 dBA
  • Rovnomerné prúdenie vzduchu a rozloženie teploty

 

KÚRENIE & CHLADENIE – UNIKÁTNY SÁLAVÝ PANEL

Tichá a diskrétna jednotka Nexura vám ponúka to najlepšie pre pohodlné vykurovanie i chladenie. Samozrejme využíva modernú technológiu tepelného čerpadla, ale jej najlepšia funkcia  – sálavé teplo – je skrytá: predný panel sa rozohreje a dá vám jedinečný pocit teplého radiátora.

ENERGETICKÁ ÚČINNOSŤ

V režime vykurovania využíva jednotka Nexura obnoviteľný zdroj energie: vzduch. Vďaka tomu je energeticky účinnejšia ako systémy využívajúce fosílne palivá. Jednotka dosahuje koeficient energetickej účinnosti (COP) 4. To znamená, že systém vyrába maximálne 4 kilowatty tepla alebo chladu na každý 1 kilowatt spotrebovanej elektriny, vďaka čomu jeho účinnosť dosahuje 400%.

ELEGANTNÝ DIZAJN PRE MODERNÉ INTERIÉRY

Nový vzhľad parapetnej jednotky Nexura je funkčný, avšak štýlový. Uhladený dizajn a ladné línie ľahko zapadnú do moderných interiérov.

INŠTALÁCIA

Nexura, či už vstavaná, namontovaná na stenu alebo postavená na stojane, je diskrétna a bez problémov sa hodí do vášho interiéru.

TECHNOLÓGIA INVERTER

Technológia Inverter vyvinutá spoločnosťou Daikin je skutočnou inováciou v oblasti klimatizačných zariadení.  Princíp je jednoduchý: inverter prispôsobuje otáčkami svoj výkon aktuálnej spotrebe. Ani viac, ani menej. Pretože inverter sleduje a upravuje teplotu okolitého prostredia vždy, keď je to potrebné, je spotreba energie o 30% nižšia oproti tradičnému systému so zapínaním a vypínaním!

VYKUROVANIE JE ZAPNUTÉ

Pre ešte väčšie pohodlie sa za chladných dní predný hliníkový panel jednotky Nexura dokáže zahriať, presne ako tradičný radiátor. Výsledok? Pohodlný pocit teplého vzduchu, ktorý vás obklopí. A jediné, čo musíte urobiť, aby ste túto jedinečnú funkciu aktivovali, je stlačiť tlačidlo na vašom diaľkovom ovládači. Je to tak jednoduché. Keď to skombinujete s nízkou hladinou hluku a zníženým prietokom vzduchu, neexistuje nič, čo by vám bránilo, aby ste si vo vaše izbe užívali útulnú a uvoľnenú atmosféru.

MAXIMÁLNY KOMFORT

Nexura vytvára optimálnu vnútornú klímu po celý rok a to predovšetkým spojením účinnosti tepelného čerpadla s tradičným systémom vykurovania- sálavý panel, ktorý vyžaruje teplo ako klasický radiátor až do teploty 22°C . Táto jednotka má veľmi nízky prietok vzduchu a ultra tichú prevádzku, vďaka ktorému vytvára dokonale kľudnú atmosféru.

 

Rozmerové výkresy